Služby pro
bytové domy

Služby pro
bytové domy

Služby pro
bytové domy

NABÍZENÉ SLUŽBY

Vyřídíme na klíč instalaci fotovoltaických systémů, tepelných čerpadel, modernizaci kotelny nebo systému pro ohřev teplé vody. Zpracujeme také dokumentaci pro projekční řízení a vyřízení dotací z dostupných zdrojů – zpracováváme nabídky na dotace Nová zelená úsporám. Nyní je ta nejlepší doba pro modernizaci Vašeho bytového domu.

Dotace Nová zelená úsporám spuštěna!

Na jaké oblasti lze dotaci čerpat:

Dotace na fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. Vyrobená elektrická energie se přednostně využívá v bytovém domě. Výše dotace se bude stanovovat jednoduchým způsobem, a to za každý kWp instalovaného výkonu, za každou kWh el. akumulačního systému a každý připojený byt. Celkem lze čerpat až 500 000 Kč.

Dotace na pořízení a instalaci nového systému na přípravu teplé vody pomocí solárních panelů či tepelného čerpadla. Výše dotace může dosáhnout až miliony korun.

Dotace na výměnu neekologických kotlů nižší než 3. třídy a lokálních topidel na pevná paliva, využívaných jako hlavní zdroj tepla, za kotel na biomasu, tepelné čerpadlo či plynový kondenzační kotel. Výše dotace může dosáhnout podle počtu jednotek až miliony korun.

Dotace na projektovou přípravu, energetické hodnocení, odborný technický dozor a měření průvzdušnosti obálky budovy až do výše 70 000 Kč.

Při kombinaci více opatření můžete získat dotační bonus. Čím více opatření zkombinujete, tím vyšší částka. Maximální zvýhodnění činí více než 150 000 Kč.

Fotovoltaické
systémy

Zdarma posoudíme specifika Vašeho bytového domu a doporučíme nejvýhodnější řešení.

Tepelná
čerpadla

Díky čerpadlu ušetříte až 75 % nákladů na vytápění. Zdarma zpracujeme návrh systému.

Modernizace
kotelny

Zajišťujeme kompletní modernizaci starých topných systémů v bytových domech.

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.