Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

NABÍZENÉ SLUŽBY

S tepelným čerpadlem snížíte náklady na topení a teplou užitkovou vodu až o 75 %. Při dotaci až 120 tis. Kč se návratnost investice vzduch-voda pohybuje kolem 7 let.

S ohledem na různorodost požadavků a podmínek instalace vytváříme vždy individuální nabídku, a to buď v úrovni Premium s využitím špičkové švédské technologie, nebo v úrovni Economy s technologií od českých dodavatelů s příznivým poměrem cena/výkon

Vyberte si TO pravÉ

TEPELNÉ ČERPADLO pro váš dům

VZDUCH/VZDUCH

  • Tepelné čerpadlo přijímá teplo z venkovního vzduchu a ohřívá vzduch uvnitř budovy, nejčastěji jednu místnost. Je tedy vhodné pro menší budovy (chaty, dílny apod.) či jako dodatečný tepelný zdroj.
  • Snadná a rychlá instalace, nízké pořizovací náklady.
  • Snadné využití pro chlazení v letním období.

VZDUCH/VODA

  • Tepelné čerpadlo přijímá teplo z okolního vzduchu a předává ho do kapaliny, která zajišťuje předání tepla do otopné soustavy nebo zásobníku TUV.
  • Jednoduchá a rychlá instalace, bez nároků na velikost pozemku.
  • Snadné využití pro chlazení v letním období.
TIP

ZEMĚ/VODA

  • Tepelné čerpadlo přijímá teplo z půdy buď formou kolektoru na ploše, případně z hlubinného vrtu. Takto získané teplo předává do kapaliny, která zajišťuje předání tepla do otopné soustavy nebo zásobníku TUV.
  • Nižší spotřeba elektřiny, než u typu vzduch/voda (vzduch).
  • Nejúčinnější typ, velmi stabilní zdroj energie.

Kompletní
instalace

Zajistíme veškeré práce na elektroinstalaci i teplovodním vedení ve vaší nemovitosti, včetně revize a potvrzení záručního listu.

Systém
na míru

Zdarma posoudíme vaši nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení tepelného čerpadla i jeho výkon.

Vyřízení
dotace

V rámci instalace také zajistíme dotaci na pořízení tepelného čerpadla z programu NZÚ nebo Kotlíkovky.

Nová zelená úsporám

Program NZÚ podporuje široké spektrum ekologických opatření domácností s cílem zlepšení kvality ovzduší a motivuje veřejnost k vytváření energeticky úsporných opatření. V říjnu 2021 odstartovalo nové programové období, ve kterém jsou k dispozici finanční prostředky ve výši 39 mld. Kč.

Dotace je určena pro majitele a stavebníky rodinných a bytových domů, společenství vlastníků a bytová družstva.

Možnost získat dotaci i na rekreační objekty – pokud žadatel prokáže nahlášený trvalý pobyt za posledních 24 měsíců.

Dotace je na výměnu neekologického zdroje tepla, na instalaci fotovoltaické elektrárny, na výměnu elektrického vytápění za tepelné čerpadlo.

Výše dotace je ovlivněna zdrojem, za který je původní měněný.  Maximální výše dotace dosahuje až 50 % způsobilých výdajů, které jsou řádně doloženy.

zelena-usporam-zakladni-varianta-lg

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.