Recenze a zkušenosti

Recenze a zkušenosti

Recenze a Zkušenosti

TGC Servis recenze – zpětná vazba od zákazníků je naší vizitkou

Pořízení fotovoltaických panelů je investice, před kterou se lidé chtějí ujistit, že se jedná o tu správnou volbu elektrárny pro jejich nemovitost a že instalaci provedou opravdoví profíci v oboru. 

 

Pro ty z vás, kteří hledají recenze na fotovoltaiku a přemýšlí, jestli se jim fotovoltaické panely vyplatí, přinášíme hlavní výhody:

  • fotovoltaiky se netýká zdražování na trhu a jejím pořízením získáte částečnou, nebo úplnou energetickou nezávislost;
  • zelená energie, mezi kterou se fotovoltaika řadí, nepřispívá ke znečišťování životního prostředí;
  • počáteční investici snížíte o dotace, které vám pomůžeme získat;
  • dlouhá životnost a nízké náklady na údržbu vám ušetří finance.


Pokud patříte mezi ty, kteří už se pro fotovoltaickou elektrárnu rozhodli, ale stále hledáte vhodného partnera, který by se o ni postaral, tak vám přinášíme zkušenosti zákazníků s TGC Servis. Věříme, že zpětná vazba od zákazníků nám pomáhá se stále zlepšovat a pro vás je nejlepším způsobem, abyste si udělali obrázek, jak pracujeme.

Recenze na TGC Servis od zákazníků

Přidejte se ke spokojeným zákazníkům i vy

Přesvědčily vás naše recenze na fotovoltaiku na klíč od TGC a chtěli byste si pořídit fotovoltaické panely i na váš dům, nebo zahradu? Rádi vám s celým procesem od A do Z pomůžeme. Navrhneme vám řešení přímo na míru, nainstalujeme fotovoltaickou elektrárnu, zařídíme dotace a postaráme se také o pravidelnou údržbu. Kontaktujte nás a zbytek už vyřešíme za vás.

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.