Německé nezávislé testy opět vysoce hodnotily hybridní střídače GoodWe

GoodWe, jedna z předních společností v oblasti solárních inovací, nedávno obdržela vynikající hodnocení od německé nezávislé testovací organizace HTW Berlin. Tento prestižní test potvrdil vynikající výkon hybridních střídačů GoodWe v oblasti účinnosti a spolehlivosti.

Nízká výrobní cena, spolehlivost a vysoký výkon hybridních střídačů GoodWe, včetně nových modelů XS, DNS a MT, byly potvrzeny v testech prováděných HTW Berlin. Ve studii bylo hodnoceno celkem 18 různých systémů skladování energie o výkonu 5 a 10 kilowattů s cílem stanovit index výkonnosti systému (tzv. SPI) pro skladování elektřiny v roce 2023. SPI pro hybridní střídače GoodWe, a to zařízení GoodWe 5kW-EH a GoodWe 10kW-ET, dosáhl hodnoty 91,5 %, resp. 94,1 %, společně v kombinací s bateriemi BYD. To znamená, že GoodWe nabízí nejen ekonomické řešení pro domácnosti a malé komerční instalace, ale také vynikající výkon.

Společnost GoodWe nabízí širokou škálu produktů pro skladování energie, včetně jednofázových a třífázových střídačů, a také vysokonapěťových a nízkonapěťových baterií. Majitelé domů se v zemích s vysokými cenami energie stále častěji rozhodují pro instalaci hybridních střídačů, aby maximalizovali úroveň vlastní spotřeby.

Díky funkci záložního napájení (tj. back-up) poskytují hybridní střídače GoodWe spolehlivý zdroj energie v případě výpadku ze sítě, zatímco inteligentní správa energie prostřednictvím monitorovací platformy poskytuje kontrolu nad spotřebou energie.

GoodWe hybridní střídače se osvědčily i v testech spolehlivosti. Vysoká kvalita zpracování a robustní konstrukce zajišťují stabilitu a dlouhodobou spolehlivost. Díky těmto vlastnostem jsou GoodWe hybridní střídače vhodné pro náročné podmínky a mohou být použity i v náročných klimatických podmínkách.

GoodWe se také vyznačuje snadnou instalací a údržbou. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je konfigurace střídačů velmi snadná a rychlá.

GoodWe hybridní střídače jsou ideálním řešením pro malé a střední solární instalace. Nabízejí vynikající účinnost, spolehlivost a snadnou údržbu za velmi konkurenceschopnou cenu. Vysoké hodnocení od nezávislého testovacího ústavu HTW Berlin je důkazem toho, že GoodWe je skutečně lídrem v oblasti solárních inovací.

O společnosti GoodWe

GoodWe je přední světový výrobce fotovoltaických střídačů a systémů pro skladování energie,  který je kótovaný na šanghajské burze cenných papírů. S více než 3 miliony vyrobených zařízení a 35 GW instalovaného výkonu ve více než 100 zemích nabízí GoodWe širokou škálu (od 0,7 kW do 250 kW) fotovoltaických řešení pro domácnosti, podniky a velké projekty, které zaručují vysokou účinnost a spolehlivou kvalitu.

Společnost GoodWe zaměstnává více než 4 000 pracovníků ve 20 zemích světa. V současnosti má společnost více než 700 zaměstnanců v oblasti výzkumu a vývoje (R&D) a podle žebříčku Bloomberg New Energy Finance v roce 2021 je finančně nejstabilnějším výrobcem střídačů.

GoodWe je také v TOP 3 výrobců hybridních střídačů podle agentury Wood Mackenzie pro rok 2021. Přední světová nezávislá testovací a certifikační instituce  TÜV Rheinland udělila výrobci již 6 let po sobě ocenění „All Quality Matters“ za výjimečnou kvalitu výrobků.

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.