LEVNĚJŠÍ FOTOVOLTAIKA
DÍKY PROGRAMU NZÚ

Ideální čas na investici do fotovoltaiky nastal nyní, a to nejen z důvodu zvýšených cen energií. S investicí Vám pomůže program NZÚ a Vy se tak stanete energeticky nezávislí.

A my Vám navíc celý projekt vypracujeme na klíč.

KROK K ENERGETICKÉ NEZÁVISLOSTI

Zájemce o produkty fotovoltaiky v posledních letech zajímají hybridní fotovoltaické elektrárny – tedy elektrárny s připojenou fyzickou baterií. Právě tyto systémy umožňují efektivně spotřebovat vlastní vyrobenou elektřinu – z pohledu návratnosti investice je vždy nejlepší, pokud se podaří v domácnosti spotřebovat co největší podíl vyrobené elektřiny. Trend zájmu o fotovoltaickou elektrárnu pro domácnosti v posledních letech sílí. Jen za minulý rok jich bylo v ČR instalováno téměř 5 000 s celkovým výkonem přes 22 MWp. Meziročně roste také průměrný instalovaný výkon fotovoltaiky, což ukazuje na ochotu nových zájemců více investovat a tedy být více soběstační na dodávkách elektřiny v produktivní části roku. 

 

Současná energetická krize a vzrůstající ceny elektřiny ještě umocňují výhody, které vlastní domácí elektrárna svým majitelům přináší. Stejnou optikou také snižuje návratnost investice do jejího pořízení, kdy každá vyrobená kWh v porovnání s nákupem z distribuční sítě znamená vyšší úsporu. Navíc lze předpokládat, že tento efekt se do budoucna nebude měnit. 

 

Dotační program NZÚ od října 2021 plynule navazuje na své předchozí období. Do nového období však přichází s aktualizovaným nápočtem výše finanční podpory, která dosahuje až 229 500 Kč.

 

INSTALACE PO CELÉ ČR NA KLÍČ

V TGC Servis zajistíme zájemcům o fotovoltaickou elektrárnu celý projekt na klíč. Každému zájemci zpracujeme individuální cenovou nabídku podle energetické potřeby domácnosti, a to včetně předpokládaného objemu vyrobené elektřiny dle lokality budoucí elektrárny. Zajistíme vyřízení žádosti NZÚ a nezbytné administrativní úkony směrem k distributorovi.

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.