5 výhod využití fotovoltaiky na klíč

Při pořizování fotovoltaiky lidé často zohledňují především cenu, a tak se domnívají, že při instalaci svépomocí budou mít vyhráno. Věděli jste však, že například záruční dobu na správnou funkci a výkon fotovoltaických panelů získáte pouze v případě odborné instalace? Přečtěte si, jaké další výhody má fotovoltaická elektrárna na klíč.  

1. Profesionální zhodnocení vašeho domu pro instalaci

Je naše střecha vhodná pro instalaci fotovoltaických panelů? Nebudou příliš stínit vzrostlé stromy u domu? Na jakou stranu bychom měli zvolit orientaci panelů, abychom získali co nejlepší výkon? Pro zjištění odpovědí na vaše otázky nemusíte strávit hodiny zkoumáním, čtením, bádáním a propočítáváním. Při využití fotovoltaické elektrárny na klíč vše zhodnotí technik, který má s instalací panelů dlouholeté zkušenosti. Prohlédne si střechu, dům i okolí a můžete se jej bez obav zeptat na jakékoli otázky, které máte. Všechno poté zohlední při tvorbě návrhů vhodných řešení.

2. Detailní návrh přímo na míru vašim potřebám

Kromě zhodnocení technického stavu střechy, domu i okolí si nemusíte dělat hlavu ani s výpočty, jak velkou kapacitu fotovoltaických panelů budete potřebovat. Společně se pobavíme, kolik členů žije ve vaší domácnosti, na co budete elektřinu využívat a jaká je vaše obvyklá spotřeba. Na základě toho vám sestavíme návrh přímo na míru včetně umístění panelů, jejich množství a výkonu. Jakmile si vše odsouhlasíme nebo upravíme, můžeme se pustit do práce.

3. Rychlá a odborná instalace i zařízení všeho okolo

Technici s dlouholetou zkušeností vám rychle, bezpečně a především odborně nainstalují panely na střechu. Samozřejmostí je také propojení panelů s technickou místností a hlavním rozvaděčem. Tím však práce nekončí. Při instalaci propojujeme fotovoltaickou elektrárnu také s distribuční sítí, pro což musíme splnit jejich podmínky a požádat o schválení. Technicky sice nejde o nic složitého, ale tento krok s sebou nese řadu administrativních kroků, které při řešení fve na klíč nebudete muset řešit. O vše se postaráme my. 

4. Možnost získání dotace bez starostí

Ve chvíli nainstalování elektrárny a jejím zprovoznění, zažádáme o získání dotací. Abyste je získali, potřebujete splnit podmínku odborné instalace panelů, což díky projektu na klíč není problém. Už při prvotním návrhu také zohledňujeme podmínky pro získání dotací, abyste dosáhli na co nejvyšší sumu. Veškeré papírování vyřešíme za vás a vy si jen počkáte, až finance z dotací přistanou na vašem účtu.

5. Jistota záruční doby na panely

Jak už jsme naznačili v úvodu, v případě instalace svépomocí vám výrobce panelů nebude schopen garantovat záruku na výkon panelů, nebo reklamaci v případě špatného fungování. Bez odborného dohledu totiž není možné zhodnotit, jestli jste se při instalaci nedopustili chyb, jejichž důsledkem byl právě snížený výkon nebo chybné fungování. V případě naší instalace dokonce záruku prodlužujeme až na 30 let. Po dobu 30 let tak získáte záruku, že panely budou fungovat a že se jejich výkon výrazně nesníží ani po letech.

Ušetřete čas i nervy zařizováním administrativních a úředních záležitostí i vy. Obraťte se na nás a společně probereme možnosti i cenu fotovoltaické elektrárny na klíč.

Chcete konzultaci?

Ozveme se do 2 pracovních dní

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.